• Címkék: motoGP hírek

Forma-1 Hírek - A Mercedes megnevezte, ki találta ki a kettős bokszkiállás ötletét Kínában

A Mercedes videójában fény derült arra, hogy ki találta ki azt, hogy egy körön belül hozzák be Lewis Hamiltont és Valtteri Bottast. Erről Andrew Shovlin, a Mercedes főmérnöke számolt be: Toto Wolff, a csapatfőnök állt az ötlet mögött.

Forma-1 Hírek - Az olasz sajtó kibukott Vettelre a Kínai GP után

A Kínai Nagydíj csapatutasítását követően a Ferrari komoly kritikákkal szembesült, hiszen Sebastian Vettelt ismét előnyben részesítették Charles Leclerc-kel szemben.

MotoGP Hírek - Marquez az élről bukott, Rins első győzelmét szerezte Rossi előtt

Körömlerágós izgalmakat nem hozott, de váratlan eseményekben nem szűkölködött a királykategória austini futama: Marc Marquez az élről bukott, ezzel Rossi és Rins ölébe hullott a győzelem lehetősége – végül a Suzuki spanyolja örülhetett első MotoGP-s győzelmének. A dobogó legalsó fokára Miller állhatott fel.

MotoGP Hírek - Marquez hetedszer is megnyerte az időmérőt Austinban, Dovizioso a 13.

Nem volt ellenfele a COTA királyának a szombati kvalifikáción, a címvédő közel háromtizedes előnnyel húzta be az újabb pole-t Valentino Rossi előtt. A pozitív meglepetést Pol Espargaro, a negatívat a vb-ezüstérmes ducatis szolgáltatta.

Moto2 Hírek - Schrötter élete második Moto2-es pole-ját szerezte Austinban

A német versenyző az utolsó körével biztosította be a rajtelsőséget, de az edzés során Alex Marquez, Sam Lowes, Thomas Lüthi és Brad Binder is erősen teljesített.

Moto3 Hírek - Antonelli verhetetlen volt az időmérőn

Az olasz versenyző rettenetesen jól ráérzett a vizes pályára és így végül nem akadt kihívója. A világbajnoki éllovas Kaito Toba viszont már a Q1-ben búcsúzott.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte az 1000. F1-es nagydíjat Kínában Bottas és Vettel előtt

Lewis Hamilton egészen simán nyerte meg a Kínai Nagydíjat, közvetlen a finn csapattársa, Valtteri Bottas előtt, míg a dobogó harmadik fokára az a Sebastian Vettel állhatott fel, akivel a Ferrari kivételezett Charles Leclerc kárára. A monacói nagyon nem értette a dolgot.

Forma-1 Hírek - Bottas óriásit ment, és övé a kínai rajtelsőség Hamilton, valamint a két Ferrari előtt

Valtteri Bottas Nico Rosberg 2016-os formáját idézte, és megszerezte pályafutása 7. rajtelsőségét, a Forma-1 történetének 1000. versenyhétvégéjén Lewis Hamilton és a két Ferrari előtt.

MotoGP Hírek - Aggódnak az austini huplik miatt a MotoGP-sek

Évek óta visszatérő problémát jelent a Circuit of the Americas bukkanókkal tűzdelt aszfaltja, a királykategória élmenői szerint pedig elképzelhető, hogy nem is lehet mindezt orvosolni.

MotoGP Hírek - Rossi és Vinales is dobogóra állna Austinban

Mindkét yamahás bizakodva várja az Amerikai Nagydíj hétvégéjét: a „Doktor” Termas után ismét szeretne az első háromba férkőzni, míg a spanyol nem akar további pontokat veszíteni a bajnokságban.

Forma-1 Hírek - Hamilton: Ez az év nem csak Vettelről és rólam szól…

Lewis Hamilton a Kínai Nagydíj csütörtöki napján nyilatkozott a sajtónak, többek között az esélyeikről, a riválisairól, illetve az 1000. nagydíj kapcsán arról is, hogy melyik volt a legérzelmesebb F1-es pillanata.

Forma-1 Hírek - Kubicának fogalma sincs, hogy mi lesz a Williamsszel

Robert Kubica próbál pozitív maradni, de a Williams nagyon nehéz helyzetben van, és a bahreini teszt sem hozott sok jó adatot.

Forma-1 Hírek - Hamilton a Formula E-ben látja a jövőt

Lewis Hamilton a Mercedes silverstone-i eseményén a jövőjéről beszélt, illetve arról, hogy mi fog történni vele, ha elhagyja a Forma-1-et. A britnek jó véleménye van a Formula E-ről.

Forma-1 Hírek - Räikkönen az Alfa Romeóval is Vettel nyomában

A Forma-1 első két versenye rengeteg elemezni valót nyújtott a sportág szerelmeseinek, ilyen a tavaly csapatot váltó Kimi Räikkönen helyzete is, aki bejelentkezett a szokásos élmezőny mögé.

Forma-1 Hírek - Idén egyes pályákon 50%-kal láthatunk több előzést a Forma-1-ben

Az új szabályváltozások is erős hatással lehetnek az előzésekre, miután az eddigi szimulációs értékek 50%-os emelkedést mutatnak.